Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

E61

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
E Nie zdefiniowano Napęd na tylną oś 2,0 Diesel 5 5 600 L 163 KM 6 Manualna 7,0 / 6,0 / 5,0
L / 100 km
silver
auto wycofane z oferty

Wypożycz samochód Warszawa - kombi BMW 520D

Obraz - bmw_e61.pngBMW 520D kombi to auto, które jest modelem serii 5, oznaczonego kodem E60. Nasza wypożyczalnia aut Warszawa posiada owy samochód w swojej ofercie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wynajmem BMW 520D w wersji kombi do kontaktu telefonicznego, bądź emailowego. Przypominamy, iż posiadamy również samochody dostawcze, oraz busy 7, 8 i 9 osobowe.

Wynajem samochodów to wielka odpowiedzialność. Dbamy o to, by nasza oferta była najlepsza na tle konkurencji. Wszystkie samochody posiadają bogate wyposażenie, oraz pakiety ubezpieczeń. Świadczymy również usługi z zakresu autoserwisu, stąd wszystkie samochody objęte są stałym dozorem pod względem stanu technicznego. Wynajmując od nas - masz gwarancję profesjonalnej obsługi i najlepszej oferty.

BMW 520D kombi

BMW E60 swoim wyglądem i rozmiarami przypomina już auta w grupy wyżej typu BMW 7. Auto bardzo prestiżowe którego nie powstydzą się nawet prezesi firm. 163 konny silnik diesla łączy bardzo dobre parametry z ekonomią jazdy. Auto bogato wyposażone ze sportowym zacięciem o którym świadczy sam znaczek BMW. Oczywiście profanacją w takiej limuzynie była by skrzynia manualna, dlatego też nasze auta wyposażone są w 6 biegowe automaty.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy E w ofercie wypożyczalni

E

Audi Najnowsze AUDI A6 C8 2,0TDI Automat z 2020 roku

ON Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 209,00 zł
cena brutto

Czarne BMW G30 E

BMW BMW G30 530i x-Drvie M-Pakiet 252KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 225,00 zł
cena brutto