Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

520D

BMW 520d E60 automat
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
E Sedan Napęd na tylną oś 2,0 Diesel 5 4 500 L 163 KM 6 Automatyczna 7,0 / 6,0 / 5,0
L / 100 km
black
auto wycofane z oferty

Wynajem BMW 520D. Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Obraz - BMW 520dJeśli szukasz wypożyczalni samochodów z najlepszą ofertą na rynku to świetnie trafiłeś. Możemy zaoferować samochody różnej klasy i marki. Nasza flota jest w idealnym stanie technicznym dzięki systematycznym przeglądom. Auta posiadają nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, szczególny nacisk kładziemy na kwestie bezpieczeństwa, stąd wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

Wypożyczalnia samochodów daje możliwość wynajmu BMW 520d. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Zwróć uwagę na korzystną ofertę zarówno przy krótko jak i długoterminowym wynajmie. Mamy najlepszą ofertę w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i zapytaj o możliwość wynajmu BMW 520d!

BMW 520D

BMW serii 5 to jedna z najbardziej znanych i lubianych limuzyn na świecie. Auto z silnikiem diesla i automatyczną skrzynią biegów łączy w sobie ekonomię z dobrymi osiągami oraz bardzo wysokim prestiżem. Wygoda podróżowania jest niepowtarzalna zachowując przy tym precyzję prowadzenia.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy E w ofercie wypożyczalni

E

Audi Najnowsze AUDI A6 C8 2,0TDI Automat z 2020 roku

ON Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 209,00 zł
cena brutto

Czarne BMW G30 E

BMW BMW G30 530i x-Drvie M-Pakiet 252KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 225,00 zł
cena brutto