Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

730D 258KM

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
S Sedan Napęd na tylną oś 3,0 Diesel 5 4 500 L 258 KM 8 Automatyczna 6,8 / 5,6 / 4,9
L / 100 km
black
auto wycofane z oferty

Wynajem BMW 730D - wypożyczalnia samochodów Warszawa

Obraz - BMW 730dWypożyczalnia dysponuje bogatą flotą samochodów osobowych, aut dostawczych i motocykli. Możemy zaoferować  samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

W naszej ofercie znajduje się BMW 730d. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się że mamy najlepsze ceny w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy BMW 730d jest dostępny!

BMW 730D

Flagowa limuzyna BMW serii 7 to ikona prestiżu oraz luksusu w najlepszym wykonaniu. Przyspieszenie 6.0s do 100km/h przy 3 litrowym silniku diesla i spalaniu na średnim poziomie 8 litrów to niepodważalne przywództwo w klasie S. Auto dla osób wymagających bijące na głowę swoimi parametrami oraz pewnością prowadzenia jak i przyjemnością z jazdy konkurentów ze swojej klasy. Co do wyposażenia to nawet niema się co rozwodzić. Auto ma praktycznie kompletne wyposażenie którego niepowstydzi się nawet najbardziej wymagający prezes.

BMW 7, sedan klasy S, auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 500L. Auto przyspiesza do 100km/h w 6,1s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 5,6L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, skórzaną tapicerkę, szyber dach, radar, asystent pasa ruchu i martwego pola, masaże w fotelach.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy S w ofercie wypożyczalni

S

Mercedes Benz S350d 4-Matic

ON Automat
Kaucja: 7000 zł

Zobacz szczegóły

od 387,00 zł
cena brutto