Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Citroen

Citroen C5 Grand Picasso Automat P

Citroen C4 Grand Picasso 1.6TB 165KM

Pb Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Marka Citroen. Auta koncernu dostępne w ofercie wypożyczalni.

Obraz - citroën-logo.pngCitroen to francuski koncern motoryzacyjny należący do Peugeot Société Anonyme. Firmę założył w 1919 r. André Gustave Citroën. Początkowo w przedsiębiorstwie produkowano koła zębate i przekładnie. Gdy właściciel Citroena przejął manufakturę tworzącą samochody wyścigowe i eleganckie auta wyższej klasy rozpoczęła się produkcja aut rodzimej marki.

28 maja 1919 roku pierwszy Citroën Typ A wyjechał na ulicę. W 1974 r. z powodu kryzysu ekonomicznego Citroen postanowił wraz z Peugeotem stworzyć koncern PSA, który przejąłby część wysokokosztowych zadań, takich jak badania i rozwój nowych modeli. Citroën i Peugeot pozostały odrębnymi firmami, jednak pewne elementy stały się wspólne.

Najpopularniejszymi modelami Citroena są: Xsara Picasso, Berlingo oraz modele z serii C. Markę Citroen cechuje wysoka jakość i wytrzymałość eksploatacyjna przy zachowaniu najwyższego komfortu jazdy. Od początku istnienia właściciel starał się wprowadzać do wyposażenia nowości technologiczne oraz ogromny wybór opcji. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Citroena dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
Biały Citroen C3 B

Citroen Citroen C3

Pb Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

D+

Citroen C5 1.6e-HDI 116KM

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty