Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

C4 Grand Picasso 1.6TB 165KM

Citroen C5 Grand Picasso Automat Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
P Minivan Napęd na przednią oś 1,6 Benzyna 7 5 537 L 165 KM 6 Automatyczna 4,4 / 4,0 / 3,7
L / 100 km
black
/ szary

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

200,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350 km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

180,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

160,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

4000,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 5000 km/mc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

2899,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000 km/mc

Wypożycz 7 osobowy VAN Citroen C4

Podróż ze znajomymi, czy wyprawa za granicę wymagająca większej ilości bagaży? Z Citroenem C4 możesz wybrać się w dowolne miejsce zabierając również swoich znajomych. Wypożycz Citroena już dziś.

Citroen C5 Grand Picasso Automat Auto Minivan w wersji 7 osobowej, z najmocniejszym silnikiem o mocy 165KM i automatyczną skrzynią biegów, to świetne rozwiązanie w długie trasy. Samochód bardzo wygodny i dynamiczny, pozwala podróżować nawet 7 osobom. Auto mimo mocnego benzynowego silnika zużywa bardzo mało paliwa, spalanie na poziomie 6-7L/100km przy spokojnej jeździe to norma. Auto wyposażone w duży centralny wyświetlacz, oraz wirtual cockpit ze zmiennymi motywami. Samochód posiada pełne wyposażenie, tj. nawigację gps, światła do jazdy dziennej LED, i inne udogodnienia. Citroen C4 Grand Picasso z automatyczną skrzynią biegów, idealnie nadaje się do wygodnego podróżowania nie tylko w trasie, ale również po mieście i w korkach.

Opublikowano:

Inne samochody klasy P w ofercie wypożyczalni

Ford Turneo Connect 1.5TDCI 120KM Powershift P

Ford Turneo connect 1.5TDCI 120KM Automat

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 8os Automat 177KM

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 161,00 zł
cena brutto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 9os Manual 150KM

ON Manual
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 117,00 zł
cena netto