Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Fiat

Fiat Tipo Kombi C

Fiat Nowy Fiat Tipo Kombi LPG

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 80,00 zł
cena brutto

Fiat Tipo Kombi Automat C+

Fiat Fiat Tipo 1,6 110KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

ObrazFiat to włoski koncern motoryzacyjny produkujący samochody osobowe, dostawcze, traktory, silniki i komponenty motoryzacyjne. Pełna nazwa producenta brzmi Fabbrica Italiana Automobili Torino, czyli po prostu włoska fabryka samochodów w Turynie. Koncern założony został w 1899r. przez grupę przemysłowców, jednym z nich był Giovanni Agnelli.

Fabryka rozrastała się wchłaniając wiele innych podmiotów z branży samochodowej. Wśród nich znalazły się:

FIAT Auto samochody osobowe i dostawcze

Automotive Lighting Poland – lampy i oświetlenie samochodowe

• CNH Global – maszyny rolnicze i budowlane

• Iveco – ciężarówki, samochody dostawcze i autobusy

Ferrari i Maserati luksusowe samochody sportowe

Jeep i Dodge samochody ciężarowo-terenowe

• Magneti Marelli – komponenty motoryzacyjne

• Comau – sprzęt i systemy produkcyjne

• Teksid – wyroby metalurgiczne

• Business Solutions – usługi

• Itedi – wydawnictwo i komunikacja

• Zastava – serbska fabryka motoryzacyjna

Chrysler i Lancia auta klasy średniej, luksusowe i sportowe

• FPT – silniki dla przemysłu motoryzacyjnego, okrętowe, agregaty prądotwórcze

Najpopularniejszymi modelami marki FiatPunto, Panda, Stilo, Ducato, Doblo oraz kultowe starsze modele o symbolach cyfrowych jak fiat 126 czy 125. Marka fiat osiągnęła duży sukces dzięki różnorodności. W swojej ofercie posiada szereg samochodów osobowych i dostawczych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Fiata dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
Fiat Scudo 8-os 163KM P

Fiat Scudo II

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Fiat Doblo Cargo T

Fiat Doblo

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty