Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Nowy Fiat Tipo Kombi LPG

Fiat Tipo Kombi Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C Kombi Napęd na przednią oś 1,4 Benzyna 5 5 550 L 95 KM 6 Manualna 7,7 / 5,7 / 4,5
L / 100 km
biały

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

130,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

120,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

110,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

2500,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 5000km/miesiąc

Wypożycz tanie w eksploatacji i pojemne Kombi. Poznaj Fiata Tipo

Pojemne auto z instalacją gazową obniżającą koszty jego eksploatacji? Poznaj ofertę wynajmu fiata Tipo w wersji nadozia kombi. Pojazd łączy zalety dużego auta, taniej oferty wynajmu i wszelkich niezbędnych dogodności jak sprawna i efektywna klimatyzacja.

Fiat Tipo Kombi Idealna propozycja dla osób chcących połączyć niską cenę wynajmu, tanie koszty eksploatacji, oraz ponadprzeciętną przestrzeń pasażerską i bagażową. Auto oczywiście wyposażone w elektryczne szyby i lustereka, klimatyzację i kilka innych udogodnień wprowadzonych przez grupę FCA.

Najtańsze auto w eksploatacji. Wypożycz Tipo Kombi

Fiat Tipo Kombi z silnikiem 1.4 i o mocy 95KM, jest jedynym autem w naszej wypożyczalni samochodów warszawa, które posiada instalację gazową. Taka konfiguracja pozwala być temu pojazdowi najekonomiczniejszym w całej naszej gamie. Auto, które potrafi spalić 7-8l gazu, jest praktycznie bezkonkurencyjne i bije na głowę wszystkie diesle oraz hybrydy. Wypożyczenie samochodu na gaz to dosyć nietypowa oferta i w dosyć nietypowy sposób rozszerza naszą ofertę. Zapraszamy do taniego wynajmu samochodu i jeszcze tańszego korzystania.

Nie tylko instalacja gazowa jest atutem tego samochodu. Warto również wspomnieć o jego pojemnym wnętrzu. Auto kombi to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących samochodu w dłuższe trasy. Nadchodzą wakacje - warto zastanowić się nad możliwością wynajmu pojemnego wozu, co pozwoli na komfortową podróż.

Opublikowano:

Inne samochody klasy C w ofercie wypożyczalni

Nowy Ford Focus C

Ford Nowy Ford Focus 2018

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Opel Asra Kombi C

Opel Opel Astra K Kombi 1.4Turbo 150KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Niebieski Megane C

Renault Renault Megane GrandTour 1.3T 140KM automat 2019

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto

Toyota Corolla C

Toyota Toyota Corolla Kombi Hybrid Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto