Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Scudo II

Fiat Scudo 8-os 163KM
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
P Minivan Napęd na przednią oś 2,0 Diesel 8 5 700 L 163 KM 6 Manualna 8,0 / 7,0 / 6,5
L / 100 km
brązowy
auto wycofane z oferty

Wynajem fiata Scudo. Wypożyczalnia busów 8 osobowych.

Obraz - Fiat ScudoFiat Scudo II to bus ośmioosobowy dostępny w ofercie wypożyczalni. Osoby, które miały styczność z tym pojazdem cenią przyzwoite wyposażenie w skład którego wchodzą m.in.: klimatyzacja, elektryczne szyby, radio cd mp3 i tempomat. Atrakcyjna oferta wynajmu samochodu tej klasy sprawia, iż cieszy się zainteresowaniem klientów. Pojazd charakteryzuje się solidnym wykonaniem, niezawodnością i ergonomią. Kierowcy wskazują jako zaletę pojazdu wysoką kulturę pracy silnika i jego ekonomiczność.

Wynajem samochodów osobowych dostawczych w naszej firmie to gwarancja satysfakcji. Zapewniamy, iż wybierając ofertę Cargarden – będziecie Państwo mile zaskoczeni jakością aut i profesjonalizmem obsługi. Samochody osobowe jak i dostawcze są pod stałą opieką naszych mechaników. Najważniejszy dla nas jest komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego busów 8 osobowych i aut dostawczych.

Fiat Scudo II

8 miejscowy Fiat Scudo najnowszej generacji, wyglądem zewnętrznym oraz wewnętrznym nie odbiega już od aut osobowych. Jakość prowadzenia oraz osiągi zbliżone są do samochodów osobowych, a należy dodać iż samochód pomieści aż 8 osób.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy P w ofercie wypożyczalni

Citroen C5 Grand Picasso Automat P

Citroen C4 Grand Picasso 1.6TB 165KM

Pb Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Ford Turneo Connect 1.5TDCI 120KM Powershift P

Ford Turneo connect 1.5TDCI 120KM Automat

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 8os Automat 177KM

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 161,00 zł
cena brutto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 9os Manual 150KM

ON Manual
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 117,00 zł
cena netto