Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Ford

Nowy Ford Focus C

Ford Nowy Ford Focus 2018

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Czarny Ford Mondeo D+

Ford Ford Mondeo 160KM automat

Pb Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 125,00 zł
cena brutto

Ford Turneo Connect 1.5TDCI 120KM Powershift P

Ford Turneo connect 1.5TDCI 120KM Automat

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Czarny Ford Mustang Sport

Ford Mustang GT 5.0 420KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto

Ford motors. Poznaj bliżej Ford 'a i jego samochody.

Obraz - logo-ford.jpgFord Motor Company to amerykański koncern motoryzacyjny. Został założony przez Henry'ego Forda w 1903 r. Początkowo była to firma wielobranżowa, która z czasem zaczęła produkować samochody osobowe, ciężarowe, autobusy oraz pojazdy i maszyny rolnicze. W niewielkim stopniu zajmuje się także produkcją sprzętu informatycznego.

Pierwszym samochodem wyprodukowanym w fabryce forda był Ford – Model T. Dzięki zastosowaniu w fabrykach nowoczesnej taśmy produkcyjnej produkowane tam samochody stawały się z roku na rok tańsze – co za tym idzie na auta pozwolić mogli sobie ludzie ubożsi. Ford jest drugim co do wielkości producentem samochodów w USA i piątym pod względem wielkości na świecie.

Auta produkowane w fabrykach forda są bardzo różnorodne. Od luksusowych Lincolnów na dostawczych transitach kończąc. Najpopularniejszymi modelami fordaFocus, Mustang, Escort oraz Fiesta. Klienci cenią w fordach nowatorskie rozwiązania techniczne, niezawodność oraz szeroki wybór modeli.

Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Forda dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
Fork Focus MKII kombi 1.6TDCI C

Ford Focus mkII

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

C+

Ford Focus III 2.0i 160KM

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

P

Ford Transit

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty