Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Focus III 2.0i 160KM

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C+ Sedan Napęd na przednią oś 2,0 Benzyna 5 4 475 L 160 KM 6 Automatyczna 8,2 / 6,9 / 5,8
L / 100 km
niebieski
/ niebieski
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Focus MK III (benzyna)

Obraz - Ford Focus mk3 automatFord Focus III w wersji z automatyczną skrzynią biegów, nadwoziem typu sedan i benzynowym silnikiem o pojemności 2 000 ccm i mocy 160 KM dostępny jest w ofercie wynajmu naszej wypożyczalni. Wszystkie samochody dostępne wchodzące w skład floty Cargarden, objęte są ciągłą kontrolą stanu technicznego, ponieważ świadczymy również usługi z zakresu naprawy mechanicznej aut. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów, dlatego każdy pojazd, jaki przygotowaliśmy do wynajmu komfortowe wyposażenie, oraz bogaty pakiet ubezpieczeń. Specjalnie dla naszych klientów Ford Focus III, jak i inne pojazdy z różnych klas dostępne są w najlepszych cenach zarówno wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. 

Istnieje możliwość dostarczenia auta we wskazane przez naszych klientów miejsce jak np. Lotnisko F.Chopina w Warszawie, czy lotnisko Modlin.

Ford Focus MK III

Najnowszy model Focusa charakteryzuje się dużo lepszym w stosunku do poprzednika wykonaniem wnętrza oraz wyciszeniem. Postawiono w dużej mierze na komfort oraz wygodę podróżowania, dostępne wersje sedan zaspokoją nawet najbardziej wymagających kierowców. Idealny samochód zarówno w trasę jak i do miejskiej jazdy. Silnik 2.0I z automatyczną skrzynią biegów łączy w sobie zalety ekonomii jak i dynamiki.

Ford Focus III, sedan klasy C+ z silnikiem benzynowym 2.0 o mocy 160KM Auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 475L. Auto przyspiesza do 100km/h w niewiele ponad 8s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 6,7L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klimatyzację manualną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji oraz wielofunkcyjną kierownicę.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy C+ w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi Automat C+

Fiat Fiat Tipo 1,6 110KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel automat

ON Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel manual

ON Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 64,00 zł
cena netto