Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Nowy Ford Focus 2018

Nowy Ford Focus Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C Kombi Napęd na przednią oś 1,0 Benzyna 5 5 400 L 100 KM 6 Manualna 5,9 / 4,8 / 4,1
L / 100 km
black

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

140,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

130,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

120,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

2700,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 4000km/miesiąc

Wynajem Ford Focus Kombi 2018

Innowacyjne rozwiązania i nowoczesny design. To cechy nowego Forda Focusa, który trafił do oferty wynajmu wypożyczalni samochodów Cargarden. Ekonomiczny silnik sprawia, że podróżowanie tym autem zarówno w mieście jak i dłuższych trasach wiąże się ze znikomymi kosztami. Samochód posiada bluetooth i charakteryzuje się większą w porównaniu do poprzedników przestrzenią bagażową.

Nowy Ford Focus Najnowszy Ford Focus (wersja 2018) bardzo podoba się klientom naszej wypożyczalni. Auto zotało przyjęte niezwykle entuzjastycznie, design Forda zmienił się znacząco wraz z nowym modelem. Dzięki istotnym zmianom wprowadzonym przez inżynierów Forda samochód zrobił się znacznie nowocześniejszy. Auto urosło zarówno w przestrzeni pasażerskiej jak i bagażowej, co korzystnie wpływa na komfort podróży kierowcy i pasażerów. Design wnętrza także zadziałał na poprawę odczuć użytkowników auta, które zaczęło się bardziej podobać. Opinie klientów nt samego pojazdu są wyłącznie pozytywne. Stali klienci, którzy wcześniej wynajmowali poprzednie generacje Focusa dostrzegają jego istotne walory.

Ekonomiczny silnik, solidne wyposażenie i przestrzeń

Silnik 1.0 EcoBoost pozwala na niskie zużycie paliwa około 5L/100KM, jak i dynamiczne przyspieszanie. Auto zarówno nadaje się do użytkowania w mieście jak i na trasę, gdzie spokojnie wystarczy mocy do sprawnego przemieszczania się. Samochód oczywiście wyposażony w pełną elektrykę szyb i lusterek, komputer pokładowy z bluetooth, klimatyzację oraz światła do jazdy dziennej.

Opublikowano:

Inne samochody klasy C w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi C

Fiat Nowy Fiat Tipo Kombi LPG

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 80,00 zł
cena brutto

Opel Asra Kombi C

Opel Opel Astra K Kombi 1.4Turbo 150KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Niebieski Megane C

Renault Renault Megane GrandTour 1.3T 140KM automat 2019

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto

Toyota Corolla C

Toyota Toyota Corolla Kombi Hybrid Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto