Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Honda

Samochody marki Honda do wynajęcia. Tania wypożyczalnia

Honda Motor Company jest japońskim koncernem motoryzacyjnym. Założył go w 1948 Sōichirō Honda. Pierwszym produktem rodzimej marki był motorower. W 1953 r. rozpoczęto produkcję samochodu Honda T360, która była lekkim modelem samochodu dostawczego. Do dziś Honda nie tylko produkuje samochody, ale także jednoślady oraz samoloty. Jest także największym producentem silników na świecie. Innym odłamem produkcji są maszyny do celów budowlanych, rolniczych i innych.

Najpopularniejszymi modelami Hondy są: Accord, Civic, Jazz oraz modele oznaczone symbolami. Rozpoznawalne są także modele motocykli sportowych, turystycznych oraz skuterów i motorowerów. Honda posiada swój własny zespół w wyścigach formuły 1. Markę cechuje komfort i silny nacisk na bezpieczeństwo jazdy, nowoczesny wygląd oraz zastosowanie nowatorskich rozwiązań.

Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Hondy dostępne w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie! Oferujemy profesjonalną obługę i tani wynajem aut.

Opublikowano:
Aktualizacja:
Honda CR-Z hybryda Sport

Honda CR-Z

Pb Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty