Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Hyundai

Hyundai i20 B

Hyundai Hyundai I20

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 43,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel automat

ON Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel manual

ON Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 64,00 zł
cena netto

Czarny Hyundai Tucson SUV

Hyundai Hyundai Tucson 1.7CRDI 141KM

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 96,00 zł
cena netto

Samochody marki Hyundai w wypożyczalni Cargarden

Hyundai Motor Group to południowokoreański koncern motoryzacyjny wchodzący w skład Hyundai Kia Automotive Group. Został założony w 1947 r. przez Chung Ju-yunga. Początkowo było to przedsiębiorstwo budowlane z czasem rozwinęło się w koncern wielobranżowy. 29 grudnia 1967 roku założono działalność produkującą samochody. W 1968 roku z fabryk wyjechał pierwszy samochód osobowy marki Hyundai o nazwie Cotina, który w ramach podpisanej umowy licencyjnej z koncernem Ford Motor Company był konstrukcją modelu Forda o nazwie Cortina. W 1974 roku zaprezentowano pierwszy samodzielnie zbudowany samochód o nazwie Pony.

Kryzys ekonomiczny spowodował, że w roku 2003 przedsiębiorstwo uległo podziałowi na wiele odrębnych jednostek. W marcu 1999 roku Hyundai przejął 51% akcji Kia Motors i powstał koncern Hyundai Kia Automotive Group z siedzibą w Seulu. Do najsłynniejszych modeli samochodów Hyundai Kia Automotive Group należą samochody osobowe serii I oraz IX a także Accent, Genesis, Grandeur.

Koreańska marka cieszy się ogromną sprzedażą, ale to nie zaniedbuje także rozwoju i unowocześniania gamy modelowej w skład, której wchodzą poza autami osobowymi, także modele terenowe, pojazdy dostawcze oraz autobusy. Ponadto Hyundai wciąż udoskonala swoje modele pod względem bezawaryjności. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Hyundaia dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
C

Hyundai i30 1.6i 120KM

Pb Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Hyundai i30 2011r C

Hyundai I30 2011

Pb Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Czarny Hyundai I40 D+

Hyundai i40 1.7CRDI Automat

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty