Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Hyundai I20

Hyundai i20 Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
B Hatchback Napęd na przednią oś 1,2 Benzyna 5 5 326 L 75 KM 5 Manualna 6,6 / 5,1 / 4,2
L / 100 km
biały

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

89,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

80,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

70,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

1800,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 5000km/miesiąc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

1349,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000km/miesiąc

Kompaktowe auto Hyundai i20 do wypożyczenia w CarGarden

Kompatowy samochód klasy B pozwalający na ekonomiczne podróżowanie również w nieco dłużych trasach. Samochód wyposażony we wszystkie elementy niezbędne do przyjemnej podróży. Klimatyzacja to oczywiście obowiązkowy element wyposażenia naszych aut. Skontaktuj się z naszą firmą i zapytaj o dostępność samochodu Hyundai i20. Oferujemy najlepsze ceny wynajmu.

Hyundai i20 Hyundai i20 to kompaktowe auto klasy B, które swoim designem mocno podbija Polski rynek, duże zainteresowanie klientów tym modelem było zauważalne natychmiast po zakupie pierwszych sztuk Hyundai I20. Auto wyróżnia się świetną przestronnością i ergonomią w wykonaniu wnętrza, silnik o pojemności 1.2 i mocy 75KM, w zupełności wystarcza do sprawnego przemieszczania się w bardzo ekonomicznych warunkach.

Hyundai i20, wyposażony jest we wszystkie podstawowe dodatki, takie jak elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, światła do jazdy dziennej, oraz wiele innych przydatnych dodatków. Dokładamy wszelkich starań, by nasze auta spełniały oczekiwania klientów, dlatego wszelkie elementy wyposażenia jak i cały samochód przechodzi kompleksowe przeglądy. Zachęcamy do skorzystania z opcji taniego wynajmu samochodów w CarGarden.

Opublikowano:

Inne samochody klasy B w ofercie wypożyczalni

B

Toyota Yaris 1.0 70KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 41,00 zł
cena netto