Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

I30 2011

Hyundai i30 2011r
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C Hatchback Napęd na przednią oś 1,4 Benzyna 5 5 350 L 109 KM 5 Manualna 6,0 / 5,0 / 4,0
L / 100 km
biały
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Hyundai i30

ObrazDysponujemy bogatą flotą samochod&oacutoacute;w osobowych, aut dostawczych i motocykli. Możemy zaoferować Państwu samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

U nas możesz wynająć Hyundai'a i30. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się że mamy najlepsze ceny w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy Hyundai i30 jest dostępny!

Hyundai i30 1.4 2011r.

Auto zostało wycofane z oferty, ponieważ zastąpiliśmy jenajnowszym modelem Hyundai I30. Dokonując wyboru wypożyczalni pamiętajmy, że naceny aut wpływa ich stan techniczny, wiek, jak również poziom wyposażenia. Nasza firma dba o najniższy poziom cen i najwyższą jakość samochodów.

Najnowszy model Hyundai i30 dostępny w ofercie wypożyczalni

Ze względu na to, iż dbamy o posiadanie najlepszych, bogato wyposażonych samochodów zakupiliśmy nowego Hyundai'a i30Link - Wynajmij nowy Hyundai i30 w mocniejszej wersji silnikowej 1.6l. Samochody dostępne w wypożyczalni. Oferta pojawiła się w naszych cennikach:

  • Link - cennik wynajem krótkoterminowy samochodów
  • Link - cennik wynajem średnioterminowy samochodów

Zapraszamy do zapoznania z ofertą. Poszukując najlepszej oferty zawiązanej z najmem warto zapoznać się z ofertą najlepszej branży. Nowsza wersja i30 czeka na kolejnych zadowolonych klientów zainteresowanych jego wynajmem. Niezawodny samochód, z silnikiem gwarantującym przywoite osiągi i niskie spalanie. Zapraszamy.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy C w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi C

Fiat Nowy Fiat Tipo Kombi LPG

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 80,00 zł
cena brutto

Nowy Ford Focus C

Ford Nowy Ford Focus 2018

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Opel Asra Kombi C

Opel Opel Astra K Kombi 1.4Turbo 150KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Niebieski Megane C

Renault Renault Megane GrandTour 1.3T 140KM automat 2019

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto

Toyota Corolla C

Toyota Toyota Corolla Kombi Hybrid Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto