Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

I30 Kombi Diesel automat

None Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C+ Kombi Napęd na przednią oś 1,6 Diesel 5 5 528 L 110 KM 6 Automatyczna 5,0 / 4,4 / 3,8
L / 100 km
black

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

140,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

130,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

120,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

2700,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 5000km/miesiąc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

2049,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000km/miesiąc

Hyundai i30 Kombi z automatyczną skrzynią biegów w wypożyczalni Warszawa

Posiadamy dwa rodzaje Hyundaia i30 - w wersji z automatyczną i manualną skrzynią biegów. Całkiem duże kombi w atrakcyjnej ofercie wynajmu tylko w Cargarden.

i30 kombi.jpg Hyundai i30 w wersji kombi z silnikiem 1.6 Diesel o mocy 110KM z automatyczną dwu sprzęgłową skrzynią biegów, to ekonomiczne auto kombi grupy C. Jest to zarazem jedyne auto z grupy C w CarGarden łączące w sobie ekonomiczny silnik diesla i automatyczną skrzynię biegów. Samochód o nowoczesnym designie ze sporym bagażnikiem, daje nam duże możliwości do dalekich podróży i turystyki samochodowej. Z Hyundaiem I30 Kombi Automat diesel, na pewno nie będziemy rozczarowani w kwestii spalania, które oscyluje na poziomie 5-6L/100KM, i to nie jest wynik który ciężko osiągnąć. Wszystkie Hyundaie i30 diesel są w kolorach czarnych, z ciemną tapicerką, posiadają światła do jazdy dziennej LEDelektryczne szyby, elektryczne lusterka i klimatyzację. Auto jest bardzo dobrym połączeniem funkcjonalności i niskiej ceny z bardzo dobrą elastycznością. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu, auto nie męczy się nawet w górach z dużą rodziną na pokładzie.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy C+ w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi Automat C+

Fiat Fiat Tipo 1,6 110KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel manual

ON Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 64,00 zł
cena netto