Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Jeep

SUV

Jeep Cherokee 170km 4x4

ON Automat
Kaucja: 2000 zł

Zobacz szczegóły

od 116,00 zł
cena netto

Jeep z napędem 4x4 dostępne w ofercie wypożyczalni

Nazwą jeep są także potocznie nazywane samochody terenowe innych marek. Istnieje szereg teorii skąd wywodzi się nazwa jeep.
 

Jeep to amerykańska marka samochodów terenowych. Od 1941r. były one produkowane przez firmę Willys – Overland. Firma przeżywała rozkwit podczas II wojny światowej kiedy wojska stanów zjednoczonych korzystały z samochodu terenowego Willys MB. Nazwą jeep są także potocznie nazywane samochody terenowe innych marek. Istnieje szereg teorii skąd wywodzi się nazwa jeep.

W 1950r. firma Willys – Overland zastrzegła nazwę Jeep jako markę a pierwszy samochód wyjechał na ulicę 1945r. był to CJ2A. Aktualnie marka należy do koncernu motoryzacyjnego Chrysler.

Najpopularniejsze Jeepy

Najpopularniejszymi modelami Jeepa są:

  • Compass, Obraz
  • Patriot,
  • Cherokee,
  • Wrangler, 
  • Renegade.

Jeep jest współorganizatorem i sponsorem World Surf League – mistrzostw surferów, jest także partnerem marki Harley-Davidson. Nie można zapomnieć także o jego wysokich osiągnieciach w rajdach off-road. Samochody marki Jeep cechują się niezawodnościa, dostosowaniem do każdych warunków i unikalnym wzornictwem. Wybierając auto Jeep mamy pewność, że sprawdzi się w każdej podróży nawet na najcięższym szlaku dzięki czemu daje możliwość przekraczania własnych granic i przyjemności jakim jest wyznaczanie nowych celów. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Jeep dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz auto dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
SUV

Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 250KM

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty