Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Lexus

Lexus IS 200t 245KM Automat D+

Lexus IS 300 245KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

E+

Lexus Lexus GS300 245KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 158,00 zł
cena netto

Niebieski Lexus NX SUV

Lexus Lexus NX300h 2019

Pb Automat
Kaucja: 2000 zł

Zobacz szczegóły

od 130,00 zł
cena netto

Wynajmij samochód marki Lexus

Lexus to marka luksusowych samochodów osobowych będąca własnością japońskiego koncernu Toyota Motor Corporation. Początki marki sięgają roku 1983 kiedy Toyota rozpoczęła działania nad projektem Flagship 1 – stworzeniem luksusowego samochodu mogącego konkurować w swojej klasie z innymi producentami. Projekt był ściśle tajny – pierwszy model LS400 powstał w roku 1989, początkowo sprzedawano go pod marką Toyota. W 1990r. LS400 trafił do Europy. Nazwa Lexus ma kojarzyć się odbiorcom z luksusem i elegancja. Przedstawia przecież samochód luksusowy wyższej klasy. Lexus jako jeden z niewielu wprowadził do wyboru wersje z napędem hybrydowym. Tylko największy terenowy LX nie ma możliwości wyboru napędu hybrydowego.

Lexus wprowadził prosty system nazewnictwa swoich samochodów. Pierwsza litera informuje o wielkości samochodu. Druga oznacza rodzaj nadwozia, kolejny symbol liczbowy mówi o pojemności skokowej auta pomnożonej przez 100. Ostatnia z zastosowanych liter oznacza rodzaj napędu. Najpopularniejszymi modelami marki Lexus są: LX, LS, ES, RX, GS.

Markę Lexus cechuje dbałość o najdrobniejszy szczegół – nic dziwnego że podczas procesu produkcyjnego niektóre czynności są wykonywane ręcznie by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Kolejną rzeczą na jaka warto zwrócić uwagę jest przewidywanie oczekiwań jakie stawiane są samochodom – dzięki temu w autach lexusa zastosowane są najnowocześniejsze technologie. Warto się o tym przekonać wybierając jeden z samochodów marki Lexus dostępny w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz auto dla siebie!

Opublikowano:
Lexus RX 350, 400, 450h Nie zdefiniowano

Lexus RX350

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Lexus RX 350, 400, 450h SUV

Lexus RX400

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Lexus RX 350, 400, 450h SUV

Lexus RX450

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty