Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Mazda

Marka Mazda w Cargarden

ObrazMazda to japoński koncern samochodowy, którego pełna nazwa brzmi Mazda Motor Corporation. Została założona w 1920r., przez Jujiro Matsude w miejscowości Hiroszima. Początkowo firma zajmowała się produkcją obrabiarek i nosiła nazwę Toyo Cork Kogyo. Gdy w roku 1931 rozpoczęto produkcję trójkołowych bagażówek Mazda-go postanowiono zmienić nazwę koncernu na Mazda i tak zostało do dnia dzisiejszego. Istnieje wiele spekulacji, które donoszą skąd zaczerpnięto nazwę marki – od nazwy bóstwa Ahura-Mazda lub samego założyciela marki, którego nazwisko wymawia się podobnie.

Logo mazdy jest równie interesujące, co sama jej nazwa – nawiązuje do zwinność, szybkość i wydajność, które według założyciela wzniosą markę na wyżyny. Cała korporacja wyznaje filozofię „zoom-zoom”. Pierwsze prototypy samochodów osobowych powstawały w 1940r., ale Mazda musiała odłożyć produkcję, ponieważ wybuchła II wojna światowa. Kiedy na Hiroszimę została zrzucona bomba atomowa Mazda odegrała ważną rolę w odbudowie miasta i pomocy ofiarom.

Marka mazda, jako jedna z niewielu zaczęła stosować w swoich samochodach silnik obrotowy. Dzięki temu, jako pierwszy w historii japoński zespół w 1991 r. wygrała wyścig Le Mans. Najpopularniejszymi modelami marki Mazda są modele cyfrowe oraz CX lub MX – niektóre doczekały się także swoich przydomków np.: Demio, Axela, Premacy czy Roadster. Markę Mazda cechują niekonwencjonalne rozwiązania technologiczne, stylistyka KODO oraz wysokie osiągi. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Mazdy dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz pojazd dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
Mazda mx5 160KM kabrio Sport

Mazda MX5

Pb Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

SUV

Mazda CX5 2,5 SkyActive 192KM

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty