Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

CLS 350CDI 265KM

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
Sport Coupe Napęd na tylną oś 3,0 Diesel 5 5 520 L 265 KM 7 Automatyczna 7,8 / 6,1 / 5,1
L / 100 km
black
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów luksusowych. Mercedes CLS

Obraz - Mercedes CLSCargardenwypożyczalnia samochodów, która gwarantuje bezpieczny wynajem sprawdzonych aut. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wynajmu luksusowego samochodu Mercedes CLS. Firma Cargarden oferuje możliwość wypożyczenia samochodów luksusowych, sportowych, a także wynajmu busów 7-9 osobowych. Prowadzimy działalność wypożyczalni samochodów od wielu lat. W tym czasie zyskaliśmy grono zadowolonych, a co za tym idzie stałych klientów. Sukces zawdzięczamy doskonałej ofercie, a przede wszystkim profesjonalnej obsłudze i codziennym dokładaniu wszelkich starań, by dostarczać do klienta jak najlepsze, bezpieczne i sprawne samochody.

Mercedes CLS

Sportback Mercedesa z klasy Premium łączy w sobie niesamowitą wygodę, prestiż oraz ekonomię podróżowania. Silnik 350CDI jest złotym środkiem pomiędzy umiarkowanym zużyciem paliwa a rewelacyjnymi osiągami. Wizualnie klasa CLS zalicza się do najpiękniejszych aut mercedesa. Duże przestronne wnętrze daje możliwości niesamowicie wygodnego przemieszczania się. Auto rywalizuje z autami BMW 6,  (dostępne w ofercie wypożyczalni samochodów Warszawa) i pod żadnym względem im nie ustępuje, a co do prestiżu nawet je przewyższa.

Mercedes CLS, sedan klasy S, auto posiada 4 miejsca i bagażnik o pojemności 520L. Auto przyspiesza do 100km/h w 6,2s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 6,1L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, skórzaną tapicerkę, szyber dach, radar, asystent pasa ruchu i martwego pola.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy Sport w ofercie wypożyczalni

Sport

Audi S3 Limousine 300KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 138,00 zł
cena netto

Czarny Ford Mustang Sport

Ford Mustang GT 5.0 420KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto

Sport

Mercedes Benz A 45 AMG 381KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 169,00 zł
cena netto

Porshe Cayman S Sport

Porsche Porshe Cayman S Automat

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto