Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

S350CDI

Mercedes S350CDI W221
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
S Sedan Napęd na tylną oś 3,2 Diesel 5 4 550 L 272 KM 7 Automatyczna 9,2 / 8,3 / 7,3
L / 100 km
black
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia aut Warszawa. Wynajem Mercedes Benz w221

Obraz - Mercedes S350CDIWychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wypożyczalni samochodów dokonujemy ciągłych aktualizacji naszej oferty zarówno pod kątem cen, jak i chociażby zniesienia limitu kilometrówAuta dostępne w naszej ofercie to sprawdzone pojazdy, które staramy się możliwie często wymieniać na nowsze - bardziej komfortowe wersje. Samochody wycofane z oferty Cargarden można wynająć pod warunkiem, że je jeszcze posiadamy i są przygotowane do jazdy.

Mercedes Benz w221

Mercedes klasy S to auto nie dla osób chcących poczuć sportowe wrażenia zjazdy, bardziej dla stonowanych prezesów firm którym zależy na prestiżu oraz wygodzie podróżowania jednocześnie łącząc niskie spalanie z dynamiką jazdy.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy S w ofercie wypożyczalni

S

Mercedes Benz S350d 4-Matic

ON Automat
Kaucja: 7000 zł

Zobacz szczegóły

od 387,00 zł
cena brutto