Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Nissan

Sport+

Nissan GTR MY15 560KM

Pb Automat
Kaucja: 10000 zł

Zobacz szczegóły

od 580,00 zł
cena brutto

Marka Nissan. Wypożyczalnia samochodów

Nissan Motor Company to japoński koncern motoryzacyjny. Został założony przez Masujiro Hashimoto w 1933 r. Pierwszym samochodem stworzonym przez Masujiro Hashimoto był samochód osobowy DAT. W 1989 roku Nissan stworzył nową markę samochodów luksusowych o nazwie Infiniti. W 1999 r. doprowadzono do aliansu Nissana z francuską firmą Renault. Udostępnił także swoja technologię firmie Samsung, z która Nissan wspólnie produkował urządzenia AGD i RTV. Jednak bez większego sukcesu.

Najpopularniejszymi modelami Nissana są: Almera, Primera, Micra, Juke oraz modele o symbolach cyfrowych. Marka stale unowocześnia swoje samochody wychodząc naprzód nowym technologią i zadowoleniu klientów. Cechuje ją komfort jazdy oraz wysokie osiągi ponadto dużą wagę przywiązuje do nowoczesnego wyglądu i szerokiej oferty modeli.

Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Nissana dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja: