Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

GTR MY15 560KM

None Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
Sport+ Sedan Napęd na obie osie 3,6 Benzyna 4 4 400 L 650 KM 8 Automatyczna 17,0 / 11,8 / 8,8
L / 100 km
black

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

2000,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 250 km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

1500,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 250 km/doba

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

1000,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 250 km/doba

Krótkoterminowy 1 miesiąc

18000,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 4000 km/mc

Wynajem Nissan GT-R - wypożyczalnia samochodów Warszawa.

Obraz - Nissan GTRWypożyczalnia dysponuje bogatą flotą samochodów osobowych, aut dostawczych i motocykli. Możemy zaoferować  samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

W naszej ofercie znajduje się Nissan GT-R. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się że mamy najlepsze ceny w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy Nissan GT-R jest dostępny!

Nissan GTR

Auto które osiągnęło najlepszy czas na torze nurburgring, przyspieszenie od 0 do 100km/h 2.9s. Wersja Black Edition charakteryzuje się ............... no właśnie..... :-) tyle na temat tego auta :-) A może raczej potwora.......?????

Nissan GTR, sedan klasy Sport, auto posiada 4 miejsca i bagażnik o pojemności 315L. Auto przyspiesza do 100km/h w 2,9s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 11,8L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, skórzaną tapicerkę.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy Sport+ w ofercie wypożyczalni

AUDI RS6 C7 Sport+

Audi Audi RS6 plus 605KM

Pb Automat
Kaucja: 10000 zł

Zobacz szczegóły

od 580,00 zł
cena brutto