Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Opel

Opel Asra Kombi C

Opel Opel Astra K Kombi 1.4Turbo 150KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Marka Opel

Opel to niemiecki koncern motoryzacyjny należący do grupy General Motors. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1862 r. przez Adama Opla. Początkowo firma zajmowała się produkcja maszyn do szycia i rowerów, z czasem zaczęto produkować tam także samochody. Do dziś Opel produkuje samochody osobowe i dostawcze.

Pierwszy samochód marki Opel wyjechał na ulicę juz z w roku 1899. Był to Opel-Patent-Motor-Wagen. Opel jest drugim co wielkości producentem samochodów osobowych w Niemczech. Jako pierwszy w Europie wprowadził do standardowego wyposażenia katalizator. W 1929 roku Opel sprzedał większościowy pakiet akcji amerykańskiemu koncernowi General Motors Corporation.

Do najsłynniejszych modeli marki Opel należą: Astra, Vectra, Corsa, Zafira, Meriva oraz Insignia. Dzięki wprowadzeniu na rynek samochodu z elektrycznym układem napędowym Opel stworzył nowy segment motoryzacyjny. Od początku istnienia firma jest prekursorem innowacyjnych technologii i nowatorskich rozwiązań.

Niemiecką marke cechuje nowoczesny wygląd, komfort jazdy i dbałość o najmniejsze detale. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Opla dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
C+

Opel Astra J 1.6i 115KM

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

C+

Opel Astra J Kombi 1.6i 115KM

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Opel Vectra C kombi 1.9CDTI 150KM D

Opel Vectra

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Opel Vivaro Kombi Bus 1.6D P

Opel Vivaro 1.6CDTI 120KM

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty