Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Opel Astra K Kombi 1.4Turbo 150KM

Opel Asra Kombi Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C Kombi Napęd na przednią oś 1,4 Benzyna 5 5 540 L 150 KM 6 Manualna 7,1 / 5,4 / 4,4
L / 100 km
szary

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

140,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

130,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

120,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

2700,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 4000km/miesiąc

Wypożycz tanie kombi Opel Astra K 1.4 150KM

Specjalnei dla osob poszukujących taniego dużego samochodu, który świetnie sprawdzi się w podróży firma Cargarden przygotowała ofertę wypożyczenia Astry Kombi 150KM. Samochód istotnie większy od swojego poprzednika, zapewniający bardzo przyzwoite osiągi. Dodatkowo silnik 1.4Turbo zapewnia niewielkie zużycie paliwa.

Opel Asra Kombi Opel Astra w najnowszej odsłonie K w wersji Kombi, jest autem zarówno większym, jak i lżejszym od poprzednika czyli Astry J. Taka poprawa stosunku wielkości do masy pozwoliła na osiągnięcie niższego spalania oraz większej powierzchni zarówno pasażerskiej jak i ładunkowej (większy bagażnik). Samochód otrzymał nowe silniki 1.4 Turbo o mocy 150KM, które charakteryzują się bardzo dobrą elastycznością i niskim zużyciem paliwa. Autu nie brakuje mocy ani momentu obrotowego, jest wyposażone w skrzynię manualną, całe to zestawienie daje nam elastyczny niedrogi w wynajmie samochód rodzinny, idealny na wspólne wyjazdy urlopowe.

Wynajmij Astrę K i ciesz się przestrzenią

Wszystkie samochody w CarGaden są autami serwisowanymi, zawsze dokładamy wszelkich starań żeby auto które Państwo biorą było czyste i w nienagannym stanie. Jest to auto budżetowe, którego wynajem nie naruszy znacząco środków jakie możemy poświęcić na udany wyjazd. Nasze kombi pozwoli Państwu na spakowanie się i wygodną podróż czy to na wakacje, czy samochód na weekendowy wyjazd do rodziny, czy znajomych. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy CarGarden Rent a Car.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy C w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi C

Fiat Nowy Fiat Tipo Kombi LPG

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 80,00 zł
cena brutto

Nowy Ford Focus C

Ford Nowy Ford Focus 2018

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Niebieski Megane C

Renault Renault Megane GrandTour 1.3T 140KM automat 2019

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto

Toyota Corolla C

Toyota Toyota Corolla Kombi Hybrid Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto