Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Peugeot

Marka Peugeot

Obraz - peugeot logo.jpgPeugeot to marka francuskiego koncernu motoryzacyjnego. Produkuje samochody osobowe, samochody dostawcze a także rowery, motocykle i skutery. W 1810r. Jean Pierre Peugeot otworzył zakłady mechaniczne, które rozwijały się z pokolenia na pokolenie produkując pojazdy mechaniczne.

W roku 1889 pojawił się pierwszy pojazd z silnikiem parowym nazwany Serpollet-Peugeot. Dwa lata później zastąpiono go silnikiem spalinowym. Natomiast w 1959r. w modelu 404 zastosowano silnik diesla. W roku 1976 Peugeot zakupił 90% akcji Citroena tworząc w ten sposób koncern PSA. Trzy lata później PSA (Peugeot Société Anonyme) przejmuje markę Chrysler.

Peugeot nazywa modele numerami trzycyfrowymi z zerem w środku. Struktura systemu nazewnictwa wykorzystywanego przez Peugeot w swojej historii przedstawia się następująco:

• Środkowa cyfra „0” oznacza, iż model należy do marki Peugeot,

• Pierwsza cyfra w nazwie reprezentuje wielkość samochodu,

• Ostatnia cyfra informuje o generacji pojazdu.

Peugeot prowadzi także dział zajmujący się sportami motorowymi. Samochody tej marki biorą udział w rajdach WRC a także w formule1. Samochody marki peugeot cechują się oryginalną stylistyką, wysoka trwałością oraz komfortem użytkowania. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Peugeota dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
C

Peugeot 301 Manual 1.2i 72KM

Pb Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

C+

Peugeot 301 Automat 1.2i 72KM

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

D+

Peugeot 508 1.6e-HDI 116KM

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Peugeot Bipper 1.4HDI T

Peugeot Bipper

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty