Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Peugeot Boxer L4H2 2.0HDI 2019 Bez Limitu km

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
T Minivan Napęd na przednią oś 2,0 Diesel 3 4 19800 L 160 KM 6 Manualna 8,4 / 6,9 / 5,9
L / 100 km
biały
auto wycofane z oferty

Wynajem Fiat Ducato. Wypożyczalnia samochodów dostawczych.

Obraz - Fiat DucatoFirma Cargarden świadczy usługi z zakresu wypożyczalni samochodów dostawczych. Potrzebujesz przewieźć meble? Otrzymałeś zlecenie, a nie masz samochodu dostawczego? Niezależnie od przyczyny nie potrzebujesz kupować, ani wynajmować innej firmy by zrealizować określone zadanie. Wynajem samochodów dostawczych przez naszą firmę realizowany jest w sposób profesjonalny i rzetelny. Samochody otrzymywane od nas są to sprawne, dobrze wyposażone auta.

Potrzebujesz „dostawczaka”? Skontaktuj się z naszym konsultantem, starając opisać możliwe najdokładniej jaki jest cel wynajmu, a my pomożemy dobrać najlepsze do tych potrzeb auto transportowe.

Wśród dostawczych samochodów firma Cargarden posiada Fiata Ducato. Jest to samochód przystosowany do przewozu towarów. Furgon o dużej pojemności i ładowności. Drzwi boczne otwierają się bardzo łatwo za pomocą prowadnicy górnej i specjalnie zaprojektowanych klamek. Fiat Ducato został zaprojektowany pod kątem maksymalnego wykorzystania powierzchni załadunkowej, przez co możemy wykorzystać niemal w 100% jego przestrzeń przeznaczoną na przewóz towarów.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa kładzie nacisk na bezpieczeństwo i komfort klientów. Samochody objęte są ciągłym dozorem technicznym przez naszych mechaników. Dodatkowo wyposażenie samochodów wspiera bezpieczeństwo użytkowników samochodu i poprawia komfort jazdy. Zastosowane w Ducato systemy utrzymujące stałe położenie nadwozia sprawiają, iż niezależnie od rozmieszczenia załadunku – samochód prowadzi się doskonale, a co najważniejsze bezpiecznie. Samopoziomujące zawieszenie sprawia, iż podczas postoju możliwe jest obniżanie i podnoszenie progu załadowczego.

Jeśli szukasz samochodu dostawczego, skontaktuj się z nami. Przedstawimy szczegółową ofertę wynajmu Fiata Ducato. Nie zapomnij też, że możesz liczyć na wsparcie w doborze auta przez naszych konsultantów. Zapytaj o warunki wynajmu długoterminowego. Mamy najlepszą ofertę w Warszawie.

Fiat Ducato Dostawczy

Duża przestrzeń ładunkowa w zabudowie MAXI, pozwala przetranaportować ponadprzeciętne gabaryty. Silnik 2.3TDI, zapewnia dobrą dynamikę przy zachowaniu niskiego spalania. A co najważniejsze autem moga kierować osoby posiadające prawo jazdy kategorii B.

Fiat Ducato Maxi auto posiada 3 miejsca i bagażnik i największą dostępną powierzchnię ładunkową w zabudowie blaszanej. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 6,9L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację manualną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy T w ofercie wypożyczalni

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 170,00 zł
cena brutto

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 141,00 zł
cena brutto

T

Volkswagen Volkswagen Crafter Laweta L4 2.0TDI 177KM

ON Manual
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 193,00 zł
cena brutto