Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Bipper

Peugeot Bipper 1.4HDI
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
T Minivan Napęd na przednią oś 1,4 Diesel 2 3 2000 L 90 KM 5 Manualna 5,5 / 4,7 / 3,9
L / 100 km
biały
auto wycofane z oferty

Peugeot Bipper to samochód użytkowy do wynajęcia w wypożyczalni.

Obraz - Peugeot BipperPeugeot Bipper to samochód użytkowy stworzony dla osób potrzebujących miejsca na przewóz narzędzi i materiałów. Jego wszechstronny i pojemny bagażnik sprawia, że jest autem bardzo popularnym. Parametrami samochód zbliżony jest to Citrena Nemo, oraz Fiata Forino.

Produkowany jest w 2 wersjach silnikowych: 1.4 Benzyna 73KM, oraz wysokoprężna jednostka 1.4 HDI Diesel 70KM. Powstał na skutek współpracy dwóch koncernów motoryzacyjnych: Fiat i PSA. Produkcja dostawczego Bipper'a rozpoczęła się w listopadzie 2007.

Peugeot Bipper

Niewielkie auto dostawcze idealne do transportu niewielkich gabarytów. Bardzo ekonomiczne dzięki silnikowi 1.4HDI.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy T w ofercie wypożyczalni

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 170,00 zł
cena brutto

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 141,00 zł
cena brutto

T

Volkswagen Volkswagen Crafter Laweta L4 2.0TDI 177KM

ON Manual
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 193,00 zł
cena brutto