Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Porsche

Porshe Cayman S Sport

Porsche Porshe Cayman S Automat

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto

Samochody sportowe i luksusowe Porsche

ObrazPorsche jest niemieckim koncernem motoryzacyjnym produkującym samochody sportowe i luksusowe. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1931 r. przez Ferdinanda Porsche, który w tym okresie był głównym konstruktorem pojazdów wojskowych dla III Rzeszy. Logo Porsche to herb z biegnącym koniem, zwierze zostało zapożyczone z herbu miasta Stuttgart, w którym funkcjonuje przedsiębiorstwo. Obecnie marka należy do koncernu Volkswagen AG. Pierwszym samochodem Porsche było, 356 które zawierało wiele wspólnych części i rozwiązań z Volkswagena Garbusa, którego konstruktorem był także Ferdinand Porsche.

Najpopularniejszymi modelami marki Porsche są: Cayenne, Panamera, 911, 718 i 918 Spyder. Porsche od początku istnienia zyskało wielu fanów. Zrzeszają się oni w klubach, dodatkowo mogą rozwijać swoją pasje kupując gadżety sygnowane logiem marki produkowane przez PorscheDesign. Koncern ze względu na charakter produkowanych samochodów bierze udział w rajdach i wyścigach osiągając wysokie wyniki. Markę Porsche cechują wysokie osiągi, precyzyjne wykonanie każdego detalu oraz sportowy wygląd. Ponadto koncern oferuje możliwość personalizacji pojazdu. Samochody te wybierają koneserzy luksusu i pasjonaci sportowego charakteru. Warto się o tym przekonać wybierając jeden z samochodów marki Porsche dostępny w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz auto dla siebie!

Opublikowano:
Sport

Porsche Cayman S 325KM

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty