Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Renault

Niebieski Megane C

Renault Renault Megane GrandTour 1.3T 140KM automat 2019

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto

czarny talisman D

Renault Renault Talisman 1.8turbo 225KM automat

Pb Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

Niebieski Talisman Kombi D

Renault Renault Talisman Kombi 1.8turbo 225KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

Biały renault koleos SUV

Renault Renault Koleos 2019 2.0dci 177KM automat 4x4

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 116,00 zł
cena netto

SUV

Renault Renault Caprur 150KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto

Marka Renault. Auta koncernu dostępne w ofercie wypożyczalni.

Renault S.A. to francuski koncern motoryzacyjny. Został założony w 1899r. przez braci Louisa, Marcela i Fernanda Renaultów pod nazwa Société Renault Frères. Jeszcze przed założeniem firmy w roku 1898 powstał pierwszy samochód autorstwa Louisa Renaulta. Firma Renault produkuje także ciągniki rolnicze, wagony kolejowe oraz inny sprzętu, w tym obrabiarek specjalnych i urządzeń potrzebnych do seryjnej produkcji samochodów.

Do marek koncernu Renault S.A. należy Dacia, Łada oraz Renault Samsung Motors. Do dziś francuską markę zalicza się do jednej z najlepiej sprzedających się marek samochodowych w Europie. W marcu 2004r. zostało podpisane porozumienie Renault-Nissan. Renault posiada swój własny zespół w wyścigach formuły 1. Markę Renault cechuje niezawodność, praktyczność i oszczędność. Najpopularniejszymi modelami Renault są: Megane, Laguna, Clio, Thalia oraz Scenic. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Renault dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
Renault Megane Sedan C

Renault Megane

Pb Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Renault Laguna 2.0DCI E

Renault Laguna

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

P

Renault Espace

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Renault Trafic 9-os P

Renault Trafic

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Renault Koleos 2.0DCI SUV

Renault Koleos

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty