Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Renault Talisman Kombi 1.8turbo 225KM Automat

Niebieski Talisman Kombi Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
D Kombi Napęd na przednią oś 1,8 Benzyna 5 5 572 L 225 KM 7 Automatyczna 9,9 / 7,2 / 5,6
L / 100 km
biały
/ brązowy
/ silver

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

240,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

220,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300km/doba

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

200,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300km/doba

Krótkoterminowy 1 miesiąc

4500,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 4000km/miesiąc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

3449,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000km/miesiąc

Wynajmij komfortowy Renault Talisman 225KM Automat

Piękna i wygodna limuzyna w niskiej cenie. Tak można scharakteryzować ofertę wynajmu Renault Talisman. Potężny silnik o mocy 225 KM i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że pojazd jest bardzo chętnie wybierany przez osoby szukające taniej oferty wynajmu i dużego komfortu jazdy.

Niebieski Talisman Kombi Renault Talisman z silnikiem 1.8 Turbo o mocy 225KM i z automatyczną dwu sprzęgłową skrzynią biegów łączy w sobie zalety pięknej limuzyny o nienagannym komforcie oraz auta sportowego, ponieważ moc 225KM daje nam ponadprzeciętne osiągi. Talisman w wersji sedan jest autem reprezentatywnym i niesamowicie wygodnym. Auto jest przestronne i nawet dla najwyższych osób nie powinno być problemem wybranie dla siebie wygodnej pozycji czy to za kierownicą, czy może na tylnej kanapie.

Samochód wyposażony we wszystkie potrzebne systemy bezpieczeństwa, tj. side assist, line assist, czujnik ostrzegający przed kolizją, nawigacja GPS, duży rozbudowany centralny wyświetlacz pozwala nam w sposób intuicyjny na obsługę praktycznie wszystkich funkcji pojazdu, od radia po ustawienia wentylacji. Auto aspiruje bardzo mocno do grupy Premium i mimo, że nie ma znaczka BMW, AUDI czy Mercedes, praktycznie niczym im nie ustępuje. Naprawde możemy z czystym sumieniem polecić to auto, zwłaszcza osobom, które nie lubią podróżować wolno i preferują komfort.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy D w ofercie wypożyczalni

D

Audi AUDI A4 QUATTRO 45TFSI S-Line

Pb Manual
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 177,00 zł
cena brutto

czarny talisman D

Renault Renault Talisman 1.8turbo 225KM automat

Pb Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto