Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Trafic

Renault Trafic 9-os
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
P Minivan Napęd na przednią oś 2,0 Diesel 9 4 400 L 115 KM 6 Manualna 9,0 / 8,0 / 7,0
L / 100 km
black
auto wycofane z oferty

Wynajem busów 9 osobowych. Renault Trafic.

Obraz - Renault TraficWypożyczalnia dysponuje bogatą flotą samochodów osobowych, aut dostawczych i motocykli. Możemy zaoferować  samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

W naszej ofercie znajduje się Renault Trafic. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się że mamy najlepsze ceny w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy Renault Trafic jest dostępny!

Wynajem busów 9 osobowych

Wypożyczamy busy 9 osobowe zarówno firmom potrzebującym taniego środka transportu dla pracowników, jak również dla osób prywatnych. Kiedy potrzebujesz samochodu do przewiezienia większej ilości osób czy to na imprezę okolicznościową, czy wakacje - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę w wynajmowaniu busów 9 osobowych. Potrzebujesz szczegółowej oferty, bądź zastanawiasz się nad kosztami takiego wynajmu przy dłuższym okresie? Zapraszamy do kontaktu - konsultanci z Cargarden wyjaśnią wszystkie wątpliwości. Istnieje również szansa na negocjacje cen przy wynajmie na dłuższy okres. Wystawiamy faktury VAT

Renault Trafic

9 miejscowy Trafic najnowszej generacji, wyglądem zewnętrznym oraz wewnętrznym nie odbiega już od aut osobowych. Jakość prowadzenia oraz osiągi zbliżone są do samochodów osobowych, a należy dodać iż samochód mieści aż 9 osób.

Ranault Trafic, VAN klasy P, auto posiada 9 miejsc i bagażnik o bardzo dużej pojemności ze względu na fakt iż jest to wersja long. Auto przyspiesza do 100km/h w 12s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 8,0L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klimatyzację manualną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy P w ofercie wypożyczalni

Citroen C5 Grand Picasso Automat P

Citroen C4 Grand Picasso 1.6TB 165KM

Pb Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Ford Turneo Connect 1.5TDCI 120KM Powershift P

Ford Turneo connect 1.5TDCI 120KM Automat

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 8os Automat 177KM

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 161,00 zł
cena brutto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 9os Manual 150KM

ON Manual
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 117,00 zł
cena netto