Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Seat

Marka Seat

ObrazSeat to hiszpańska marka samochodów osobowych, która należy obecnie do grupy Volkswagena. Jej nazwa wzięła się od hiszpańskiego - Sociedad Española de Automóviles de Turismo, czyli Hiszpańskie Towarzystwo Samochodów Osobowych. Przedsiębiorstwo Seat powstało 9 maja 1950r. dzięki inicjatywie Narodowego Instytutu Przemysłu, kooperacji sześciu banków oraz licencji udzielonej przez koncern Fiat na produkcję modelu 1400. Po latach zmian Seat stał się pierwszym hiszpańskim producentem samochodów. W 1986 roku Volkswagen zakupił 51% udziału w spółce, z biegiem czasu udziały powiększały się aż w końcu nastąpiło wchłonięcie marki Seat.

Najpopularniejszymi modelami marki Seat są: Exeo, Ibiza, Leon, Toledo, Altea. Ponadto Seat jest organizatorem wyścigów Seat Leon Eurocup. Samochody hiszpańskiego koncernu cechują się piękna stylistyką, wysoko rozwiniętą technologią oraz sportowym duchem. Marka Seat przykłada dużą rolę do ochrony środowiska – posiadają największą elektrownie słoneczną w całym przemyśle samochodowym a silniki stosowane w ich samochodach są stale ulepszane by zmniejszać zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla. Warto się przekonać o funkcjonalności, niezawodności i pięknie aut Seata wybierając jedno z aut tego koncernu dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wypożycz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
D+

Seat Exeo 2.0TSI 200KM

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty