Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Subaru

Subaru wynajmij samochód japońskiej marki

ObrazSubaru to japoński producent samochodów osobowych. Firma została założona 7 lipca 1953r. przez Kenji Kite i Chikuhei Nakajima. Pierwszym samochodem był model Subaru 1500. Nazwa Subaru pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego plejady, zostały one umieszczone także w firmowym logo. Obecnie 16,5% udziałów subaru należy do koncernu Toyota Motor Company.

Produkowany od 1985r. Leone posiada najniższy stopień oporu powietrza (0,29 CD), natomiast Legacy osiągnęło rekord prędkości na dystansie 100 000 km. Jednak to Subaru Impreza jest najpopularniejszym samochodem tej marki. Sławę zyskał dzięki udziałom w rajdach WRC, za kierownica wówczas siedział Colin McRae – dziś najsławniejszy kierowca rajdowy z Wielkiej Brytanii.

Najpopularniejszymi modelami marki subaru są: Impreza, Forester, Legacy, WRX. Markę Subaru cechuje wysoka trwałość, bezpieczeństwo i niezapomniane doznania podczas prowadzenia samochodu. Mimo niepozornych gabarytów samochody te są w stanie uzyskać wysokie osiągi. W samochodach stosowana jest najnowocześniejsza technologia, łączy się ona z techniką stosowaną od początku produkcji samochodów a także własnymi patentami jakie posiada marka.

Warto się o tym przekonać wybierając jeden z samochodów marki Subaru dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz auto dla siebie!

Opublikowano:
Subaru Impreza STI Sport

Subaru Subaru

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty