Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Toyota

Toyota Aygo Biała A

Toyota Toyota Aygo

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 38,00 zł
cena netto

B

Toyota Yaris 1.0 70KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 41,00 zł
cena netto

Toyota Corolla C

Toyota Toyota Corolla Kombi Hybrid Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 8os Automat 177KM

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 161,00 zł
cena brutto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 9os Manual 150KM

ON Manual
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 117,00 zł
cena netto

Wynajem niezawodnych samochodów marki Toyota.

logo toyota Toyota Motor Corporation jest wiodącym japońskim koncernem samochodowym założonym 1918 r., przez Sakichiego Toyode. Początkowo firma zajmowała się produkcją krosen przędzielniczych by w późniejszym okresie utworzyć dział mający zająć się produkcją samochodów.W roku 1936 na ulice wyjechała pierwsza Toyota AA.

Toyota jest największym producentem samochodów na świecie oraz najcenniejszą marką w branży. W skład koncernu motoryzacyjnego Toyoty wchodzą marki: Prius, Daihatsu, Scion, Lexus, Hino, Subaru. Marka jest obecna w 48 krajach, w Polsce samochody japońskiej firmy kupić można w oddziałach Toyota Motor Poland. Do najsłynniejszych modeli samochodów Toyota Motor Corporation należą: Land Cruiser, RAV4, Avensis, Corolla, Auris czy Yaris, firma sprzedaje także auta z segmentu Premium – jakim jest Lexus oraz modele hybrydowePrius.

Niezadowność i jakość Toyoty

Użytkownicy japońskiej marki cenią jej samochody za wysoką jakość, niezawodność i trwałość. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i nowatorskich pomysłów auta te są bardzo oszczędne i przyjazne dla środowiska nie tracąc przy tym na jakości i wyglądzie. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Toyoty dostępny w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
C+

Toyota Corolla 1.4 D4D 90KM

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

P

Toyota Verso 1.6 D4D 116KM

ON Manual
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

Toyota Hilux SUV

Toyota Hilux

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty