Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Auris Kombi Aut Benz 1.6i 132KM

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C+ Kombi Napęd na przednią oś 1,6 Benzyna 5 5 530 L 115 KM 6 Automatyczna 7,4 / 5,7 / 4,8
L / 100 km
brązowy
/ niebieski
/ szary
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów. Wynajem samochodów osobowych

Obraz - Toyota Auris KombiWynajmujemy samochody od wielu lat zdobywając w tym czasie cenne doświadczenie i zaufanie klientów. Wypożyczalnia cieszy się ogromną popularnością, dzięki uszanowaniu 3 prostych zasad: konkurencyjnej oferty, profesjonalnej obsługi i sprawdzonych aut. Dbamy o to, by klient był w 100% usatysfakcjonowany po zwróceniu auta. Dzięki temu poleca nas swoim znajomym i jest cennym źródłem kolejnych zamówień.

Toyota Auris Kombi - benzyna + automat

Oferowany przez nas pojazd posiada doskonale wyposażone wnętrze z automatyczną skrzynią biegów. Dokonujemy w pojazdach kompleksowych przeglądów ich stanu, więc wszystkie podzespoły są sprawne - w tym klimatyzacjaToyota Aurs posiada silnik benzynowy i pojemny bagażnik. Samochód kombi wypożyczalni samochodów Cargarden to przestrzeń na bagaże, jak również dla pasażerów i kierowcy.

Toyota Auris , kombi klasy C+ z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 132KM Auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 530L. Auto przyspiesza do 100km/h w 11s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 5,7L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klimatyzację manualną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Zobacz także inne samochody do wynajęcia

Inne samochody klasy C+ w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi Automat C+

Fiat Fiat Tipo 1,6 110KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel automat

ON Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel manual

ON Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 64,00 zł
cena netto