Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Corolla 1.4 D4D 90KM

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C+ Nie zdefiniowano Napęd na przednią oś 1,4 Diesel 5 5 452 L 90 KM 6 Manualna 4,9 / 3,6 / 3,1
L / 100 km
niebieski
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów. Wynajem Toyota Corolla

Obraz - Toyota CorollaCargardenwypożyczalnia samochodów, która gwarantuje bezpieczny wynajem sprawdzonych aut. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, stąd też dokładamy wszelkich starań, by podnosić jakość usług, przy zachowaniu najlepszych cen na rynku. Nasze pojazdy mogą różnić się cenami, ze względu na swoje bogate wyposażenie. Strona internetowa wypożyczalni ma umożliwić Państwu czytelny dostęp do cenników wynajmu i informacji o samochodach.

Wszystkie pojazdy Link - marki Toyota charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta wypożyczenia Toyoty Corolla była najatrakcyjniejsza na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu Link - krótkoterminowego, Link - średnio i Link - długoterminowego.

Toyota Corolla Sedan

Limuzyna Toyoty z klasy C+ wyposażona w ekonomiczny silnik diesla łączący w sobie dynamikę oraz oszczędność. Auto przestronne i wygodne z bardzo pojemnym bagażnikiem, nadające się zarówno jako reprezentacyjna limuzyna dla kadry menadżerskiej jak i samochód do rodzinnych wypadów na wakacje, czy narty. Auto o średnim spalaniu poniżej 4L/100KM umożliwia podróże za niewielkie pieniądze nawet w dalekich trasach. Japońska niezawodność daje pewność bezawaryjnych podróży nawet w najdalsze trasy. Skorzystaj z oferty wypożyczenia samochodu Toyota Corolla.

Toyota Corolla , sedan klasy C+ z silnikiem diesla 1.4 o mocy 90KM Auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 452L. Samochód przyspiesza do 100km/h w 12,5s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 4,1L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klimatyzację manualną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy C+ w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi Automat C+

Fiat Fiat Tipo 1,6 110KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel automat

ON Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

C+

Hyundai I30 Kombi Diesel manual

ON Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 64,00 zł
cena netto