Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Toyota Aygo

Toyota Aygo Biała Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
A Hatchback Napęd na przednią oś 1,0 Benzyna 4 5 168 L 69 KM 5 Manualna 5,0 / 4,1 / 3,6
L / 100 km
biały

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

80,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

75,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

65,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

1700,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 5000km/miesiąc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

1200,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000km/miesiąc

Tani wynajem miejskiego auta. Poznaj ofertę wynajmu Toyota Aygo

Toyota Aygo to zwinny miejski samochód, który dzięki swej zdolności poruszania się w miejskich korkach, wąskich uliczkach i zapchanych parkingach jest idealną formą do podróżowania. Firma Cargarden - wypożyczalnia samochodów udostępnia Państwu bardzo atrakcyjne warunki wynajmu niewielkiej Toyoty.  

Toyota Aygo Biała Nowa Toyota Aygo z ekonomicznym silnikiem o pojemności 1.0 i mocy 69KM, auto spokojnie pomieści 4 nawet wysokie osoby, nie ma co się tu spodziewać dużego bagażnika zdołającego pomieścić bagaże dla większej ilości pasażerów. Oczywiście podróżowanie w 4 osoby nie należy do najbardziej komfortowej formy podróży - o czym wiedzą wszyscy użytkownicy tego auta. Samochód zwinny, niewielki i ekonomiczny, ze średnim spalaniem około 4,5-5L/100KM, pozwalający zaparkować tam gdzie inni nie mogą się zmieścić.

Jest najtańsza propozycja CarGarden, pozwalająca za niewielkie pieniądze wynająć pojazd z klimatyzacją i wszelkimi niezbędnymi gadżetami tj. bluetooth, radio cd mp3, tempomat. Samochód cechuje się niezwykłą zwinnością i funkcjonalnością.