Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Toyota Corolla Kombi Hybrid Automat

Toyota Corolla Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
C Kombi Napęd na przednią oś 1,8 Benzyna 5 5 596 L 122 KM 8 Automatyczna 3,6 / 3,6 / 3,6
L / 100 km
brązowy

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

150,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

140,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350km/doba

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

130,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350km/doba

Krótkoterminowy 1 miesiąc

3000,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 4000km/miesiąc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

2200,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000km/miesiąc

Oferta wynajmu Toyota Corolla Kombi Hybrid

Wynajmij pierwsze w ofercie wypożyczalni samochodów Warszawa auto o napędzie hybrydowym. Toyota Corolla to duże kombi z bogatym wyposażeniem. Wynajmij hybrydę i poczuj moc silnika elektrycznego i spalinowego. Ciesz się przyzwoitymi osiągami i niewielkim spalaniem.

Toyota Corolla Najnowsza odsłona Toyoty Corolli znacznie urosła, nabrała pięknych kształtów. Naszym zdaniem skutecznie wyparła z rynku Toyotę Auris. Toyota Corolla w wersji kombi jest niewiele mniejsza od poprzedniej generacji Toyoty Avensis, auto nawet nie tyle znacząco urosło, co powstało na nowo. Wcześniejsza odmiana Corolli występowała tylko w wersji sedan, natomiast producent ujednolicił grupę C i zostawił tylko Corollę. Najnowsza Toyota Corolla Hybrid w wersji Kombi to nie tylko przestrzeń i nowoczesny design, to również niesamowita ekonomia i elastyczność. Auto mogące bez najmniejszego problemu osiągnąć spalanie na poziomie 5L/100KM, i dzięki silnikowi elektrycznemu daje komfort w ruchu miejskim. Jest to najdroższe auto z grupy C w CarGarden, spowodowane jest to wysoką ceną zakupu, natomiast osoby które wynajmą Corollę Hybrid, napewno nie będą żałować faktu iż dopłacili 10zł do doby.

Opublikowano:

Inne samochody klasy C w ofercie wypożyczalni

Fiat Tipo Kombi C

Fiat Nowy Fiat Tipo Kombi LPG

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 80,00 zł
cena brutto

Nowy Ford Focus C

Ford Nowy Ford Focus 2018

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Opel Asra Kombi C

Opel Opel Astra K Kombi 1.4Turbo 150KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 87,00 zł
cena brutto

Niebieski Megane C

Renault Renault Megane GrandTour 1.3T 140KM automat 2019

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 70,00 zł
cena netto