Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Yaris 1.0 70KM

None Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
B Hatchback Napęd na przednią oś 1,0 Benzyna 5 5 286 L 69 KM 5 Manualna 6,0 / 5,0 / 4,5
L / 100 km
biały
/ czerwony

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

89,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 350 km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

80,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

70,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: bez limitu w kraju

Krótkoterminowy 1 miesiąc

1800,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 5000 km/mc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

1300,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000 km/mc

Wypożyczalnia samochodów - wynajem Toyota Yaris

Obraz - yaris 2015 po lifcie białyWypożyczalnia dysponuje bogatą flotą samochodów osobowych, aut dostawczych i motocykli. Możemy zaoferować  samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

W naszej ofercie znajduje się Toyota Yaris. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się że mamy najlepsze ceny w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy Toyota Yaris jest dostępna!

 

Toyota Yaris III

III generacji Toyota Yaris z bardzo oszczędnym i dynamicznym silnikiem 1.0 o mocy 70KM, charakteryzuje się bardzo dużą przestronnością wnętrza oraz niskim spalaniem. Samochód spokojnie pomieści nawet wysokich pasażerów którzy na pewno nie będą narzekać na ilość miejsca na nogi oraz nad głową. Niska cena wynajmu może być zachęcającym elementem do wyboru tego auta.

Toyota Yaris , kompaktowe auto klasy B z silnikiem benzynowym 1.0 o mocy niespełna 70KM Auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 286L. Samochód przyspiesza do 100km/h w niewiele ponad 15s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 5L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klimatyzację manualną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji oraz wielofunkcyjną kierownicę.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy B w ofercie wypożyczalni

Hyundai i20 B

Hyundai Hyundai I20

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 43,00 zł
cena netto