Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Verso 1.6 D4D 116KM

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
P Minivan Napęd na przednią oś 1,4 Diesel 7 5 484 L 90 KM 6 Manualna 5,0 / 4,3 / 3,9
L / 100 km
niebieski
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia busów 7 osobowych. Wynajem Toyota Verso

Obraz - Toyota VersoWypożyczalnia samochodów Cargarden to idealny wybór dla osób ceniących atrakcyjne stawki, profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo podróżowania. Gwarantujemy sprawdzone auta, oraz najlepszą obsługę na rynku. Nasza firma opiera swą działalność przede wszystkim na satysfakcji klienta, ponieważ ten poleci nas znajomym, czy też przy kolejnej okazji do nas powróci.

Oferowane przez nas samochody do wypożyczenia to doskonale wyposażone pojazdy w przystępnych cenach najmu. W naszej ofercie znajdują się:

  • busy 7 osobowe,
  • busy 8 osobowe,
  • busy 9 osobowe.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób planujących wspólny wyjazd ze znajomymi czy rodziną.

Czy wynajem busa 7-9 osobowego się opłaca?

Jedziemy jednym pojazdem, nasi kierowcy (w przeciwieństwie do wyjazdu na 2 samochody) mogą się zmieniać podczas podróży. Nasze auta są w nienagannym stanie, stąd też nie musimy się martwić o to, czy samochód jest w stanie pokonać konkretny dystans. Dodatkowo odchodzą nam 2x opłaty za paliwo, parking czy też przejazd przez płatne autostrady. Koszta rozkładają się na uczestników wyjazdu, a my cieszymy się satysfakcją z podróży i spokojnym wypoczynkiem.

Toyota Verso

Auto Toyoty z 7 miejscami stworzone do wyjazdów za miasto czy na wakacje, zarówno większą rodziną jak i paczką znajomych. Mazury, może, góry czy Chorwacja, wreszcie nie muszą się wiązać w wyjazdem na 2 auta. Spokojnie możemy spakować się w 7 osób i jechać w trasę zużywając około 5 – 6L/100KM, co daje wynik 3,5 – 4zł na 100km na osobę, wygląda nieźle. Auto przestronne i wygodne z ekonomicznym silnikiem diesla, który pozwala na dynamiczne wyprzedzanie dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu silnika diesla. Przy tym wszystkim cena wynajmu jak i zużycie paliwa są sporo niższe od aut 9-cio osobowych, które również są dostępne w ofercie wypożyczalni.

VAN klasy P, auto posiada 7 miejsc i bagażnik o pojemności 430L. Auto przyspiesza do 100km/h w 12,7s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 4,5L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy P w ofercie wypożyczalni

Citroen C5 Grand Picasso Automat P

Citroen C4 Grand Picasso 1.6TB 165KM

Pb Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Ford Turneo Connect 1.5TDCI 120KM Powershift P

Ford Turneo connect 1.5TDCI 120KM Automat

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 93,00 zł
cena netto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 8os Automat 177KM

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 161,00 zł
cena brutto

Brązowa Toyota Proace P

Toyota Toyota Proace Kombi 9os Manual 150KM

ON Manual
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 117,00 zł
cena netto