Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Lt 35 Kontener

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
T Nie zdefiniowano Napęd na tylną oś 2,5 Diesel 3 3 23000 L 109 KM 5 Manualna 9,0 / 8,0 / 7,0
L / 100 km
biały
auto wycofane z oferty

Wynajem Volkswagena LT 35 kontenera najtaniej w Warszawie!

Obraz - volkswagen_lt_35_kontener.pngPosiadamy bogatą flotą samochodów osobowych, aut dostawczych i motocykli. Oferujemy Państwu samochody różnych klas. Pojazdy poddawane są  okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

Dla kliemtów przygotowaliśmy możliwość wynajmu Volkswagena LT 35 kontenera. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się , że nasza oferta w Warszawie  nie ma sobie równych i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy Volkswagen LT 35 kontener jest dostępny!

Volkswagen LT 35 Kontener

Duża przestrzeń ładunkowa 23m3 ,wymiary 4,2 / 2,2 / 2,2, pozwalają przetranaportować ponadprzeciętne gabaryty. Silnik 2.5TDI, zapewnia dobrą dynamikę przy zachowaniu niskiego spalania. A co najważniejsze autem moga kierować osoby posiadające prawo jazdy kategorii B.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy T w ofercie wypożyczalni

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 170,00 zł
cena brutto

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 141,00 zł
cena brutto

T

Volkswagen Volkswagen Crafter Laweta L4 2.0TDI 177KM

ON Manual
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 193,00 zł
cena brutto