Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Volvo

Czarne Volvo XC60 II SUV

Volvo Volvo XC60 II T5 250KM 4x4 AWD

Pb Automat
Kaucja: 2000 zł

Zobacz szczegóły

od 177,00 zł
cena brutto

Marka Volvo

ObrazVolvo to szwedzka marka samochodów należąca do Volvo Car Corporation, która z kolei obecnie należy do chińskiej firmy Geely Automobile. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych. Początki marki sięgają roku 1924 kiedy to doszło do spotkania dwóch założycieli koncernu motoryzacyjnegoGustafa Larsona i Assara Gabrielsona. Pierwszym samochodem, jaki stworzyli był model ÖV4 "Jacob", jego produkcję rozpoczęto 14 kwietnia 1927 roku w Hisingen. Szwedzki koncern Volvo wykorzystuje w nazewnictwie poszczególnych modeli typ nadwozia, jaki posiada samochód. Przed liczbą umieszczona jest litera, która o tym mówi:

C - cabrio, coupé;

S - sedan;

V - kombi;

XC - model uterenowiony.

Warto wspomnieć, że to dzięki marce Volvo w samochodach zaczęto instalować trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. W roku 1959 Konstruktor Nils Bohlin w modelu auta PV544 zastosował, jako pierwszy pasy bezpieczeństwa. Marka zrzekła się praw patentowych, aby podnieść poziom bezpieczeństwa na drodze. Koncern motoryzacyjny troszczy się także o środowisko naturalne – samochody marki Volvo, jako pierwsze zastosowały sondy lambda. Volvo jest także organizatorem i sponsorem regat oceanicznych – Volvo Ocean Race. Samochody marki Volvo były konstruowane by dostosować się do surowego skandynawskiego klimatu i szwedzkich dróg, dlatego cechują się niezawodnością w trudnych warunkach zewnętrznych oraz wysoką jakością wykonania. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Volvo dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę pojazdów i wybierz samochód dla siebie!

Opublikowano:
Aktualizacja:
Volvo V60 D4 163KM Automat w CarGarden D+

Volvo V60 D4 163KM

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

SUV

Volvo XC_60 D4 184KM

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty

SUV

Volvo XC_90 D5 225KM 7os

ON Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty