najlepsza Wypozyczalnia samochodow warszawa

Szanowni Państwo,

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów osobowychdostawczych oraz motocykli. Klienci Cargarden mają do dyspozycji trzy oddziały wypożyczalni w WarszawieGdańsku / Trójmieście i Łodzi.

Zawsze staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko lub długoterminowy, chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta. Pracownicy firmy są do Państwa dyspozycji. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama samochodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. najlepsza Wypożyczalnia samochodów Warszawa warszawa wypożyczalnia samochodów warszawa wypożyczalnia samochodów warszawa

 

najlepsza wypozyczalnia samochodow warszawa

Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Wypozyczamy samochody na przyjęcia okolicznościowe, czy jako auto zastępcze. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą jak również transportu samochodu w wybrane przez klienta miejsce. Dostarczamy auta pod lotniska, dworce i domy klientów o wskazanej porze.

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Każde z aut wchodzących w skład floty samochodowej objęte jest nadzorem naszych mechaników. Pojazdy te są przez nas regularnie serwisowane, natomiast ich stan techniczny ciągle monitorowany. Wynajmując auto w wypożyczalni Cargarden możesz być pewien, że otrzymasz je zadbane, doskonale wyposażone, czyste i bezpieczne. Zapraszamy do współpracy. Dla stałych klientów oferujemy

 

Szanowni Państwo,

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów osobowychdostawczych oraz motocykli. Klienci Cargarden mają do dyspozycji trzy oddziały wypożyczalni w WarszawieGdańsku / Trójmieście i Łodzi.

Zawsze staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko lub długoterminowy, chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta. Pracownicy firmy są do Państwa dyspozycji. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama samochodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Wypożyczamy samochody na przyjęcia okolicznościowe, czy jako auto zastępcze. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą jak również transportu samochodu w wybrane przez klienta miejsce. Dostarczamy auta pod lotniska, dworce i domy klientów o wskazanej porze.

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Każde z aut wchodzących w skład floty samochodowej objęte jest nadzorem naszych mechaników. Pojazdy te są przez nas regularnie serwisowane, natomiast ich stan techniczny ciągle monitorowany. Wynajmując auto w wypożyczalni Cargarden możesz być pewien, że otrzymasz je zadbane, doskonale wyposażone, czyste i bezpieczne. Zapraszamy do współpracy. Dla stałych klientów oferujemy

najlepsza Wypozyczalnia samochodow Warszawa

najlepsza Wypozyczalnia samochodow Warszawa

 

atrakcyjne rabaty.

najlepsza wypożyczalnia samochodów warszawa cargarden

Wielu klientów wypożyczalni samochodów Warszawa kontaktuje się z nami, aby dowiedzieć się, czy wynajem samochodu w czasie pandemii COVID-19 jest bezpieczny i jakie procedury i środki ostrożności są przez nas stosowane aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Poniżej postaramy się przybliżyć stosowane przez nas praktyki.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa wdrożyła najwyższe standardy bezpieczeństwa, by uchronić i zminimalizować ryzyko zakażenia swoich klientów i pracowników. Przed wypożyczeniem Państwu samochodu każde z nich dezynfekujemy wewnątrz, dbając o to by były również starannie wywietrzone. Elementy auta z którymi stykają się zarówno kierowcy jak i pasażerowie są czyszczone. Dodatkowo każdy z naszych pracowników wyposażony jest w środki ochrony osobistej. Dokładamy wszelkich starań by nasi pracownicy byli zdrowi, jeśli któryś z nich źle by się poczuł od razu zostanie skierowany do domu, a jeśli zaistnieje taka potrzeba przebadany.

 

Poinformuj wypożyczalnię samochodów o kwarantannie

 

W związku z przyjętymi w kraju reżimem sanitarnym kierujemy ogromną prośbę do klientów wypożyczalni samochodów Cargarden o przestrzeganie obostrzeń. Jeśli podczas wynajmu lub przed nim znajdą się Państwo w kwarantannie prosimy o bezwzględne informowanie nas o tym. Aby chronić naszych klientów i pracowników musimy wiedzieć również o Państwa potencjalnym kontakcie z osobą zarażoną COVID-19, bądź uzyskaniu przez Państwa wyniku pozytywnego na obecność wirusa. Dbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie swoje, lecz również osób obsługujących nas podczas codziennych aktywności. Nasz kierowca może dostarczyć Państwu auto pod wskazany adres, stąd apel o przestrzeganie panujących zasad i informowanie nas w przypadku istotnych wiadomości dotyczących Państwa stanu zdrowia.

 

Minimum formalności, profesjonalna obsługa

 

Mimo utrudnień staramy się, aby wynajem był wciąż prosty i przyjemny, a formalności ograniczyliśmy do minimum by oszczędzać cenny czas naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu samochodów. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Zapewniona ciągłość działania wypożyczalni samochodów Warszawa i Gdańsk Pandemia koronawirusa (COVID-19)

 

Jak większość obszarów gospodarki działanie firmy Cargarden - wypożyczalni samochodów zostało dotknięte obostrzeniami nałożonymi w związku z Pandemią koronawirusa COVID-19. Wielu klientów zostało zmuszonych do rezygnacji z dokonanych rezerwacji - często nawet tych z wydawałoby się odległej przyszłości. Część klientów została zmuszona nawet do zakończenia / zawieszenia działania swoich biznesów. Firma Cargarden zapewnia ciągłość działania. Podniesione zostały jednak aspekty bezpieczeństwa wynikające z litery prawa, jak również te związane z budowaniem odpowiedzialnej strategii. Dbamy o zdrowie klientów i pracowników.

 

Jako odpowiedzialna firma opieramy swoją działalność na długofalowej współpracy i zaufaniu zarówno względem naszych klientów, partnerów, czy pracowników. Pragniemy zapewnić Państwa, że zachowujemy ciągłość działania. W tym trudnym dla wszystkich czasie izolacji zachęcamy naszych klientów do wynajmu długoterminowego. Pozwala nam to na przygotowanie specjalnych ofert, jak również zwiększa bezpieczeństwo naszych pracowników na czym nam bezustannie zależy. Dzięki temu, że udało nam się zachować ciągłość działania wykazaliśmy, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym dla wielu klientów. Udało nam się nawiązać mamy nadzieję owocne i długotrwałe współprace z nowymi podmiotami. Wcześniej organizacje te korzystały z konkurencyjnych wypożyczalni.

 

Zwiększone środki bezpieczeństwa. Dezynfekcja aut

 

Działania jakie podjęliśmy w związku z sytuacją epidemiologiczną to oczywiście zwiększone środki bezpieczeństwa związane z zachowaniem dystansu, czy każdorazowo przy zwrocie auta jego kompleksowej dezynfekcji. Zakupiliśmy środki ochrony osobistej, ale również płyny dezynfekujące, którymi czyścimy wnętrze auta po jego odebraniu od klienta. Zbliżamy się do decydującej fazy walki z koronawirusem i musimy wspólnie z naszymi klientami dokładać wszelkich starań zapewniających bezpieczeństwo w tym dodatkowym aspekcie. Wcześniej nasze działania nakierowane były głównie na stan naszej flotykomfort kierowcy i pasażerów i nienaganny stan auta. Obecnie dołożyliśmy kolejny wymiar mający na celu zminimalizowanie do minimum ryzyka zarażenia wirusem. Badamy temperaturę osób związanych z utrzymaniem naszej floty, począwszy od osób związanych z czyszczeniem aut, przez obsługę mającą bezpośredni kontakt z klientem, po pracowników związanych z biurem.

 

Bezpieczny wynajem aut

 

Zapewniamy Państwa, że wybierając naszą wypożyczalnię samochodów Warszawa - dokonujecie znakomitego wyboru najlepszej oferty. Jakość naszej floty jak i wysoki poziom obsługi zadowolą najbardziej wymagających klientów. Warto również podkreślić naszą stabilną sytuację finansową. Mimo znacznego spadku obrotów utrzymujemy naszą zdolność operacyjną, funkcjonujemy stabilnie dochowując należytej ostrożności podczas obsługi klientów. Nasza strategia stabilnego rozwoju i solidna pozycja na rynku warszawskich wypożyczalni samochodów pozwoliła nam przejść przez ten trudny okres, który jeszcze będziemy wszyscy odczuwać przez najbliższe miesiące. Potwierdzeniem tych działań jest chociażby praca nad wzbogaceniem naszej oferty pojazdów jak również trwające działania związane z rozbudową naszej strony www.

Wynajem w czasie pandemii COVID-19

Wypożyczalnia samochodów Warszawa
Cargardren najlepsza wypożyczalnia samochodów Warszawa
najlepsza Wypozyczalnia samochodow Warszawa
najlepsza Wypozyczalnia samochodow Warszawa
najlepsza Wypozyczalnia samochodow Warszawa

+48 534 142 149

Cargardren najlepsza wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Warszawa - Cargaden 

 

AMH S&T 
NIP: 5213993967
ul. Mozarta 1 pok.1, 02-736 Warszawa

biuro@cargarden.pl